Кина Анти-лизгачки подни теписи за подови за автомобили производители и добавувачи | Хуаво

Анти-лизгачки теписи за подни теписи за автомобили

Краток опис:

Предност : Прифатете мали нарачки / земја на потекло / понудени дистрибутери / образец А / Б / гаранција / гаранција / одобрувања за квалитет / репутација / прилагодено прифаќање


Детали за производот

Ознаки на производот

Патосници за килими

Анти-лизгање / лесно чистење / практичност / лесна инсталација

Детали за производот

Материјал: Поли материјал

Број на МАТ: 4 - 5 ЕЕЗ

Големина: Одговара на големината на автомобилот

Име на бренд: OEM / ODM

Тежина: 1-2 кг

MOQ: 100 ЕЕЗ

Индивидуален пакет: 4 - 5 парчиња / комплет

Нормално пакување: 20 - 30 комплети / кутија

Пристаниште: Шангај / Нингбо

Способност за снабдување: 100000 парчиња / месечно

Време на примерок: 3 - 7 дена

Место на потекло: hejеџијанг, Кина

Цртеж за детали на производот

trh (1)
trh (3)
trh (4)
trh (6)

Случаи на примена на сценарија за производи

hrt (1)
hrt (2)

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Профил на компанијата

Вид на деловна активност: Производител

Добавувач на професионални перформанси

Главни производи: TPR / TPE / Кожа / теписи за теписи за автомобили Mat TPR / TPE багажник Mat Мат мат

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Пакување и испорака

Пена и картон, индивидуален пакет, дизајн / печатење / пакет како ваше барање

Детали за пакување: Рамен пакет во поли торба, 20 - 25 парчиња на картон.

Детали за испорака: 20 дена по приемот на депозитот

Плаќање и испорака

Плаќање: Т / Т 30% однапред и платена рамнотежа пред бродот

Начин на плаќање: T / T , Western Union, PayPal, L / C ..

Примарна конкурентска предност

Прифатете мали нарачки

Земја на потекло

Понудени дистрибутери

Образец А / Б

Гаранција / гаранција

Одобренија за квалитет

Репутација

Прилагодено прифаќање


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја