Кина Дијамант црн универзален TPR XPE тепих за сопствени автомобилски душеци за мажи производители и добавувачи Хуаво

Дијамант црн универзален TPR XPE тепих за сопствени автомобилски душеци за мажи

Краток опис:

Универзални подни теписи за автомобили TPR XPE Burr и Velcro Back Material
Уникатна уникатна подлога за специјална текстура за автомобили за жени и мажи
Еколошки, невкусно, лесно чисто и лесно суво
Многу е популарно во Јапонија, Кореја, Америка, ИндонезијаДетали за производот

Ознаки на производот

Платници за автомобили ТПР

Практичност за заштита на сите сезони Универзални гарнитури за подови за автомобили

Анти-лизгав / водоотпорен / удобен / нечистотија / без мирис / лесна инсталација

Детали за производот

Дизајн: Автомобил со универзални подни душеци за заштита

Материјал: TPR / XPE / Burr и Velcro Back

Број на душеци: 4 парчиња

Големина на душеци: Универзална за автомобилот

Нормално пакување: 15 - 25 гарнитури Универзални душеци / кутија за автомобили

Име на брендот МАТ: Прифатете OEM 

Тежина: 2 - 2,5 кг

MOQ: 80 - 200 ЕЕЗ

ФОБ пристаниште: Нингбо

Време на примерок: 2 - 8 дена

Шипменг: Од Експрес / Море

Способност за снабдување: 100000 парчиња / месечно

Цртеж за детали на производот

双前脚 主图 米粒 垫
最最新 米粒纹 水平线 后位垫
hrt (3)
jty (6)

Случаи на примена на сценарија за производи

tyj (1)
细节图 03

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Видео за производот

Профил на компанијата

Партали за седишта за автомобили под автомобилски седишта

Бевме претпријатие од професионален субјект специјализирано за изработка, дизајнирање и развој на додатоци за автомобили, TPE / TPR материјал, душеци за автомобили и душек за багажникот.

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Главни извозни пазари

Јапонија

Америка

Сингапур

Франција

Кореја

Индонезија

Украина

Русија

Пакување и испорака

Секој сет става водоотпорна полибакба. 15 - 25 комплети по картонска кутија.

Димензиите на дизајнот, логото, печатењето, пакетот, картонската кутија можат да ги задоволат вашите потреби.

Плаќање и испорака

Време на олово: Околу 20 - 30 дена. Плаќање: Т / Т 30% однапред.

Примарна конкурентска предност

Масовно од алуминиумска мувла

Прифатете 80 - 200 гарнитури мали нарачки

На Lтест Tехнологија И Е.производство на опрема

Отпорност на супер абење и трајно

Висок стабилен квалитет и конкурентна цена

Исполнете ги меѓународните барања за квалитет за сертификација


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја