Кина Дијамантско непропустливо водоотпорно прилагодено TPR XPE Тесла Модел 3 МАТ од трупец производители и добавувачи | Хуаво

Дијамантско непропустливо водоотпорно прилагодено TPR XPE Тесла Модел 3 Багажникот Мат

Краток опис:

Предност: Мали нарачки прифаќаат / понудени дистрибутери / образец А / Б / без мирис / 100% производ за рециклирање / карактеристики на производот / изведба на производот / достава на време / одобрувања за квалитет


Детали за производот

Ознаки на производот

ТПР багажникот МАТ

Сите временска заштита

TPR 3D багажникот МАТ

Анти-лизгава / водоотпорна / заштита од сите сезони

Отпорен на абење / нечистотија / без мирис

Уникатна специјална текстура и дезен / практичност

Детали за производот

Дизајн: Плочка за багажникот против лизгање на автомобилот

Материјал: TPE / TPR Материјал без мирис

Позиција: Заден

Број на душеци: 1 ЕЕЗ

Големина: До големината на автомобилот

Карактеристика: Против лизгање / водоотпорен / лесен за чистење / цело време, не деформиран за 130 ℃ / -40 ℃ / практичност

Тежина: 2-2,5 кг

Индивидуален пакет: 1 сет по картон

Нормално пакување: 10 - 15 парчиња / картон

ФОБ пристаниште: пристаниште Нингбо

Време на примерок: 5 - 8 дена

Место на потекло: hejеџијанг, Кина

Цртеж за детали на производот

dfg (2)
dfg (3)
dfg (4)
dfg (7)

Случаи на примена на сценарија за производи

rth (1)
rth (2)
Car Trunk Mat List

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Видео

Профил на компанијата

Добавувач на професионални душеци за автомобил и душеци за багажникот

Главни производи: TPR автомобилски душеци / TPE автомобилски душеци / Кожни подлоги за теписи / Carpet Car Sets / TPR Багажникот МАТ / TPE Багажникот Мат / Автомобил Звук Мат Мат

Број на вработени во фабриката: 128 луѓе

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Апликации

За подлога за багажникот, МАТ за предниот багажникот, Мат за складирање на бунарот на задниот багажникот

Чекори за обработка

3Д скенирање за да добиете оригинални податоци

Главни извозни пазари

Азија

Австралазија

Среден исток / Африка

Северна Америка

Западна Европа

Пакување и испорака

Пена и картон, индивидуален пакет, дизајн / печатење / пакет како ваше барање

Индивидуална стока и спакуван пакет, Неутрално пакување, во картон.

Плаќање и испорака

Плаќање: Т / Т 30% однапред и платена рамнотежа пред пратката

Начин на плаќање: Advance TT, T / T , Western Union,

Примарна конкурентска предност

Мали нарачки прифаќаат

Понудени дистрибутери

Образец А / Б

Производ без мирис / 100% што може да се рециклира

Карактеристики на производот

Перформанси на производот

Испорака на време

Одобренија за квалитет


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја