Кина 5D 7D теписи за абење за автомобили ПВЦ Патни подни теписи за автомобили производители и добавувачи | Хуаво

Отпорни на абење 5Д 7Д теписи за автомобили ПВЦ подлоги за автомобили

Краток опис:

Предност: Прифатени мали нарачки / понудени дистрибутери / образец А / гаранција / гаранција / пакување / индивидуално пакување / нормално пакување / карактеристики на производот / одобрувања за квалитет / репутација


Детали за производот

Ознаки на производот

Кожни патосници

Заштита од сите сезони

Кожни 5D 7D сопствени подлоги за подови за автомобили

Заштита против лизгање / отпорност на абење / отпорност на прашина / целосен сет

Партали за сопствени автомобили

Детали за производот

Материјал: TPE / TPR материјал / еколошки материјал

Позиција: целосен сет

Тип: Комплет комплет 3Д теписи за подни автомобили

Број на душеци: 3 парчиња

Големина: Совршено одговара на големината на автомобилот

Име на бренд: Huawo и OEM

Место на потекло: hejеџијанг, Кина

Карактеристика: Против лизгање / водоотпорност / отпорност на абење / лесно чистење / целосна временска заштита

Тежина: 3-3,5 кг

Плаќање: Т / Т 30% однапред и платена рамнотежа пред бродот

Индивидуално пакување: 3 парчиња / комплет / 1 комплет по картонска кутија

Нормално пакување: 10 комплети / картон

Пристаниште: Пристаниште во Шангај / Нингбо

Време на примерок: 7 дена

Индивидуална големина на картон: 82 * 57 * 15 см / картон

Цртеж за детали на производот

rth (1)
rth (3)
rth (4)
rth (5)

Случаи на примена на сценарија за производи

rth (2)
rth (1)
微信图片_20201026093350

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Видео

Профил на компанијата

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Апликации

За погони за возење, патосници за патнички возила, задни седишта, подлога за багажникот, подлога за предниот багажник, подлога за складирање бунар на задниот багажник, подлога за задните багажникот

Главни извозни пазари

Азија

Источна Европа

Северна Америка

Австралазија

Среден исток / Африка

Западна Европа

Пакување и испорака

Индивидуална стока и спакуван пакет, Неутрално пакување, во картон.

Детали за рефус пакет: 1 комплети на една картон.

Време на олово: 20 - 30 дена

Примарна конкурентска предност

Прифатени мали нарачки

Понудени дистрибутери

Образец А.

Гаранција / гаранција

Пакување / Индивидуално пакување / Нормално пакување

Карактеристики на производот

Одобренија за квалитет

Репутација


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја