Кина TPO TPE 3D гумена подлога од багажникот водоотпорна антилизгачка перница производители и добавувачи | Хуаво

TPO TPE 3D гумена подлога за багажникот водоотпорна антилизгачка перница

Краток опис:

TPO TPE Тесла Модел 3 МАТ за багажникот за автомобили Сите временски подлоги за чизми
Мат-багажникот TPE може да го преклопи на половина и повторно да го преклопи Tt на половина повторно, без никакви оштетувања и набори
Способност за прилагодување на цврстината и дебелината по потреба на клиентот
Години на искуство во управување и производство


Детали за производот

Ознаки на производот

МАТ од багажникот TPE

Целосна временска заштита за Tesla Model 3 TPE TPO 3D багажникот Мат

Отпорен на вода / отпорен на прашина / еколошки / отпорен на абење / нетоксичен / лесен за чистење и лесен за сушење

Детали за производот

Дизајн: Заштита Мат Моторни багажникот

Материјал: TPE Материјал без мирис

Позиција: Заден

Тип: Мат за подигање во автомобил 3D

Број на душеци: 1 ЕЕЗ

Големина: Совршено одговара на големината на автомобилот

Име на бренд: Прифатете OEM

Тежина: 1,8 - 2,5 кг

Плаќање: Т / Т 30% однапред

Нормално пакување: 10 - 15 комплети / картонска кутија

Индивидуална големина на картон: 68 * 68 * 16 см / картонска кутија

ФОБ пристаниште: Шангај / Нингбо

Shipmeng: Со експрес / брод / воздух

Време на примерок: 3 - 10 дена

Цртеж за детали на производот

hfg (1)
hfg (3)
hfg (5)
hfg (6)

Случаи на примена на сценарија за производи

hy (1)
hy (2)
Car Trunk Mat List

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Видео

Профил на компанијата

Добавувач на професионални душеци за автомобил и душеци за багажникот

Сертификација на системот за управување: Тест ISO 9000 / BCTC

Локација: hejеџијанг, Кина

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Апликации

За багажникот Мат, Душеци за автомобили, Пат Мотор.

Чекори за обработка

3Д скенирање за да добиете оригинални податоци → Проектирање → Направете мувла Material TPO / TPE материјал → Форма на лист од материјал ing Вакуумско формирање → Намалување на работ на производи → Пакување → До складиште → Испорака за испорака

Главни извозни пазари

Кореја

Јапонија

Индија

Виетнам

Русија

Америка

Канада

Австралија

Пакување и испорака

Детали за пакетот рефус: Секој тепих за багажникот од 1 парче ставете една кеса за PP, 15 - 20 парчиња ставете во една картонска кутија.

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: Аванс ТТ, Т / Т , Л / Ц ..

Примарна конкурентска предност

Прилагодете го квалитетот и конкурентните цени за различни области на продажба

Прилагодете го дизајнот на абразиви и модели според потребите на пазарот на клиентите

Стабилен снабдување и капацитет за производство за да се обезбеди побарувачка на клиентот на пазарот

Најнова технологија и процес на материјал на TPE


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја