Кина Водоотпорна подлога за автомобили за нозе Тесла Модел 3 Универзални патосници за жени производители и добавувачи | Хуаво

Водоотпорна подлога за стапала за автомобили Tesla Model 3 Универзални патосници за жени

Краток опис:

Вид на деловна активност: Производител Кина
Сертификација на системот за управување: SGS / IATF16949 / CNAS
3д скенирање 100% одговара на автомобилот
Напредна опрема за автоматизација и одлична технологија
Материјали за водонепропустливост на TSP Tesla Model 3 Патни подни автомобили


Детали за производот

Ознаки на производот

Платници за автомобили ТПР

Дијамантски прилагодени 3D подни подлоги за мажи и жени

Заштита од сите сезони / Абразивна отпорност / Отпорна на вода / Пламен што го задржува пламенот / без мирис / лесна инсталација

Детали за производот

Дизајн: Заштитник за практична мат за автомобил

Материјал: TPE / TPR материјал

Тип: Целосен сет 3D-автомобил без лизгање МАТ

Број на душеци: 3 парчиња

Големина: прилагодена големина

Тип на пакување: ПП кеса и картонска кутија

Име на бренд: OEM / ODM

Квалитет: доверлив

Тежина: 3,5 кг

Индивидуален пакет: 1 комплет пакет пакет за патосници

Нормално пакување: 10 - 15 гарнитури патосници / картон

Пристаниште: Пристаниште во Шангај / Нингбо

Испорака на примерок: 5 - 7 дена

Место на потекло: Кина

Цртеж за детали на производот

jty (1)
jty (3)
jty (4)
jty (5)

Случаи на примена на сценарија за производи

tesla model y
tyj (2)
微信图片_20201026093350

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Видео за производот

Профил на компанијата

Напреден систем и тим за научно управување

Одлична способност за истражување и развој

Фабрика за професионални перформанси и душеци за автомобили

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Апликации

Карго теписи за автомобили за погонски теписи, патосници за патнички автомобили, теписи за задни седишта, подлога за багажникот

Чекори за обработка

Скенирање за да добиете оригинални податоци → Направете дизајн → Направете калап → TPR материјал → Форма на лист од материјал → Притискање на мувла → Исекување на работ на производи → Индивидуално пакување → До складиште → Испорака за испорака

Главни извозни пазари

Кина

Индија

Јапонија

Америка

Русија

Австралија

Индонезија

Франција

Пакување и испорака

Детали за најголемиот пакет: PP торба и 1 комплет за една картонска кутија. Испорака на време.

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: Advance TT, PayPal, L / C

Време на испорака: Околу 13 - 25 дена по одобрувањето на нарачката

Примарна конкурентска предност

Стручна услуга и конкурентна цена

Најнова мувла за текстура, модел

Лабораторија за напредни материјали и тим за истражување материјали

Квалитет признат од домашни и странски клиенти

Работен и претприемачки дух


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја