Кина Водоотпорни нетоксични 3Д сопствени луксузни подни душеци за автомобили Трговија на големо со производители и добавувачи | Хуаво

Водоотпорни нетоксични 3Д сопствени луксузни подни душеци за автомобили на големо

Краток опис:

Трговија на големо со масички за TPR нетоксични 3D луксузни подни теписи
Земја на потекло, понудени дистрибутери, меѓународни одобрувања
Најдобра цена, перформанси на производот, навремена достава, репутација, прилагодено


Детали за производот

Ознаки на производот

Платници за автомобили ТПР

Трговија на големо со сите временски услови Нетоксични 3D прилагодени луксузни подни теписи за автомобили

Анти-лизгав / водоотпорен / лесен за чистење / заштита од сите сезони

Отпорен на абење / нечистотија / без мирис / еколошки материјал

Детали за производот

Дизајн: Паркили за автомобили цело време

Материјал: TPR материјал

Тип: Комплет комплет 3Д теписи за подни автомобили

Број на душеци: Вкупно 3 парчиња

Големина на душеци: 100% одговара на автомобилот

Карактеристика: Не се лизга / водоотпорен / без мирис / практичност

Тежина: 3-3,5 кг

Индивидуално пакување: 1 комплет за пакет

Индивидуална големина на картон: 82 * 57 * 15 см / картон

Нормално пакување: 10 комплети / картон

ФОБ пристаниште: Пристаниште Шангај / Нингбо

Место на потекло: Кина

Цртеж за детали на производот

jty (1)
2
4
jty (6)

Случаи на примена на сценарија за производи

T Y
hrt (2)
微信图片_20201026093350

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Видео за производот

Профил на компанијата

Вид на деловна активност: Производител

Добавувач на професионални перформанси

Главни производи: TPR / TPE / кожа / теписи за теписи за автомобили, TPR / TPE багажник, подлога за слабеење на звук за автомобил

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Апликации

За погони за возење автомобил, подлоги за патнички автомобил, подлоги за задни автомобили

Чекори за обработка

3Д скенирање за да добиете оригинални податоци

Главни извозни пазари

Источна Европа

Источна Европа

Централна / Јужна Америка

Низ целиот свет

Среден исток / Африка

Западна Европа

Пакување и испорака

Индивидуална стока и спакуван пакет, Неутрално пакување, во картон.

Детали за испорака: 20 дена по приемот на депозитот

Плаќање и испорака

Начин на плаќање: Advance TT, T / T , Western Union, PayPal, L / C ..

Примарна конкурентска предност

Земја на потекло

Понудени дистрибутери

Меѓународни одобрувања

Најдобра цена

Перформанси на производот

Навремена испорака

Репутација

Прилагодено


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја