Кина Водоотпорен нелизгав луксузен TPE гумени теписи подни подлоги за автомобили Хонда Крајдер производители и добавувачи | Хуаво

Водоотпорни нелизгави луксузни TPE гумени теписи подни подлоги за автомобили Honda Crider

Краток опис:

Мат заштитен под за автомобили за Хонда Крајдер
Според потребите на клиентите можност за прилагодување на цврстината и дебелината
Нова нарачка за воспоставување нова алуминиумска мувла со датотека STL
Прифатете ги барањата на клиентите за лого, бренд, димензии на картонска кутија за пакување и MOQ


Детали за производот

Ознаки на производот

ТПП-апарати за автомобили

Практичност TPO TPE целосна заштита Седиште за автомобили под мат

Специфични 3D подни теписи за автомобили Заштитник за специфични автомобили

Не се лизга / Отпорен на вода / Отпорен на нечистотија / Отпорност на абразија / Нетоксичен

Детали за производот

Дизајн: Автомобил со подлоги

Материјал: Еколошки TPE материјал

Позиција: Целосно сет заштитни патосници

Број на душеци: 3 парчиња / комплети

Место на потекло: Кина

Тежина: 3,5 кг

Плаќање: 30% Т / Т однапред, биланс пред испорака

Индивидуално пакување: 1 комплет по картонска кутија

Нормално пакување: 6 - 15 комплети / кутија

Индивидуална големина на картон: 81 * 55 * 13 см / картон

Пристаниште: Нингбо

Време на примерок: 6 - 8 дена

Цртеж за детали на производот

TPE car mats - 6
tpe car mats -18
tpe car mats - 12
hr (3)

Случаи на примена на сценарија за производи

rt (1)
tpe car mats - 17
微信图片_20201026093350

Почесен сертификат за квалификација

trh (1)
trh (2)
trh (3)

Најчесто поставувани прашања

Кој е вашиот главен производ?

Нашата компанија е специјализирана за душеци за автомобили и душеци за багажникот, вклучително и подна подлога tpo / tpe, подлога за багажникот tpo / tpe, материјал за tpo / tpe, и др.

Што е TPO / TPE / TPR материјал?

TPO / TPE / TPR материјалот е еколошки материјал, 100% здравствен и може 100% обновување и без мирис.

Што е со душеците за автомобили TPO / TPE и багажничките?

Платформата за автомобили TPO / TPE може да биде водоотпорна, нечистотија, без мирис, отпорна на гребење, лизгање, лесна за чистење

Што е со вашата фабрика?

Нашата фабрика сами произведуваме суровини TPO / TPE материјал и можеме да го контролираме квалитетот. Така можеме да направиме највисок квалитет со конкурентна цена.

Колку имаат модел на стил на подлога за автомобили и подвижница за багажникот?

Имаме Bmw, Toyota, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca во моделот со околу 300 стил.

HuaWo Сите временски теписи за автомобили FloorLiners

КОНТАКТ: leолин

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 13587358536

Е-пошта: joleen@tpecarmats.com

КОНТАКТ: Велден

Телефон / Фејсбук / Whatsapp: +86 18667506006

Е-пошта: заварување@tpecarmats.com

Профил на компанијата

Ние бевме претпријатие од професионален субјект специјализирано за изработка, дизајнирање и развој на додатоци за автомобили, како што се TPO / TPE / TPR материјал, душеци за автомобили и душек за багажникот. Eе се обидеме најдобро да обезбедиме професионална и врвна услуга на нашите клиенти.

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Чекори за обработка

3Д скенирање за добивање оригинални податоци

Плаќање и испорака

Детали за пакување: Секое 3Д рамно пакување од автомобилски душеци во поли торба и една гарнитура ставете една картонска кутија.

Примарна конкурентска предност

Опрема од прва класа и извонредна технологија за производство на производ со стабилен квалитет

Стремеж, претприемништво и иновативен дух на тимот

Години на производство акумулација искуство

Во Соединетите Држави, Кореја, Австралија, Индија, Германија и Јапонија од корисничката доверба


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја