Rreth Nesh | Shaoxing Huawo Auto Parts Co, Ltd

Rreth Nesh

Shaoxing Huawo Auto Parts Co, Ltd

Ne ishim një ndërmarrje e njësisë profesionale e specializuar në bërjen, dizenjimin dhe zhvillimin e aksesorëve të makinave. Në2004, Huawo filloi prodhimin e materialit TPO / TPE, dyshekëve të makinave, rrogozit të bagazhit, qilimave dhe Matjes së Vdekjes së Tingullit të Automjetit, për shkak të faktit se ne kemi departamentin tonë të lëndës së parë dhe zhvillimit të produkteve.

ht

Shtrojat e makinave TPE / TPR janë cilësia më e mirë në treg, janë eko-miqësore, anti-shqip dhe sigurojnë të gjithë mbrojtjen nga moti, mbrojnë makinën tuaj nga papastërtitë, balta, kripa, shiu dhe dëbora. Dhe është 100% përshtatje e personalizuar me makinën tuaj, e bën jetën të thjeshtë dhe të pastër.

ty (7)

Me zhvillimin disa vjeçar me shpejtësi të lartë, ne kishim ndërtuar produktet e veta të përparësisë dhe sistemin e përsosur të menaxhimit të cilësisë dhe laboratorin e standardizuar. Tani ne furnizojmë dyshekë për vetura dhe Mat Sound Deadning Car për Volkswagen dhe Toyota.

ty (3)

Ndërsa biznesi dhe klientët tanë janë rritur, ne kemi pasionin tonë për prodhimin dhe furnizimin e aksesorëve të makinave me cilësi të lartë në treg.

Ne kemi makinerinë nga materiali në produktin përfundimtar. Ne ofrojmë Shërbim profesional dhe kohën më të mirë të dorëzimit për të gjithë klientët.

Ne do të jemi me ju për të vendosur marrëdhënie miqësore afatgjata të bashkëpunimit.