Rrobat e dyshemesë së qilimit me makinë kundër shqip për prodhuesit dhe furnizuesit | Huawo

Rroba dyshemeje për qilima kundër rrëshqitjes për vetura

Përshkrim i shkurtër:

Avantazhi : Pranoni porosi të vogla / vendin e origjinës / shpërndarësit e ofruar / formularin A / B / garancinë / garancinë / miratimet e cilësisë / reputacionin / pranimin e personalizuar


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Rrobat e Car Carpet

Anti shqip / Lehtë për t'u pastruar / Praktikë / Instalim i lehtë

detajet e produktit

Materiali: Polifonik

Nr. Mats: 4 - 5 copë

Madhësia: Përshtatet me madhësinë e makinës

Emri i markës: OEM / ODM

Pesha: 1-2 kg

MOQ: 100 PC

Paketa individuale: 4 - 5 copë / set

Paketimi normal: 20 - 30 komplete / kuti

Porti: Shanghai / Ningbo

Aftësia e furnizimit: 100000 copë / në muaj

Koha e mostrës: 3 - 7 ditë

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Vizatimi i detajit të produktit

trh (1)
trh (3)
trh (4)
trh (6)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

hrt (1)
hrt (2)

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Profili i Kompanisë

Lloji i biznesit: Prodhuesi

Furnizues profesional të dyshekut të automjeteve

Produktet kryesore: TPR / TPE / Lëkurë / Mats Car Carpet , TPR / TPE Trunk Mat Mat Mat Sound Dead Car

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Paketimi & Transporti

Shkumë dhe kuti kartoni, pako individuale, dizajn / printim / pako si kërkesa juaj

Detajet e Paketimit: Paketë e sheshtë në qese polifonike, 20 - 25 copë për kuti kartoni.

Detajet e Dorëzimit: 20 ditë pasi të keni marrë depozitën

Pagesa & Dorëzimi

Pagesa: T / T 30% paraprakisht dhe pagesa e bilancit para anijes

Mënyra e pagesës: T / T , Western Union, PayPal, L / C ..

Përparësia Konkurruese Parësore

Pranoni porosi të vogla

Vendi i Origjines

Shpërndarjet e ofruara

Formulari A / B

Garancia / Garancia

Miratimet e Cilësisë

Reputacioni

Pranoni të personalizuara


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni