China Diamond Black Universal TPR XPE Rroba me Rroba të Zakonshme për Makina për burra prodhuesit dhe furnizuesit | Huawo

Diamant Black Universal TPR XPE Tepiha për vetura me qilima për burra

Përshkrim i shkurtër:

Mbulesa Universale të Automjetit TPR XPE Burr Dhe Velcro Back Material
Rroba unike Universale me Tekst të Veçantë për Gratë dhe Burrat
Miqësore për mjedisin, pa shije, pastër e lehtë dhe e thatë lehtë
Veryshtë shumë popullor në Japoni, Kore, Amerikë, IndoneziDetaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Rrobat e makinave TPR

Rrobat e dyshemesë universale të makinave për praktikën e mbrojtjes gjatë gjithë sezonit

Anti-shqip / i papërshkueshëm nga uji / i rehatshëm / i papastër / pa erë / Instalim i lehtë

detajet e produktit

Dizajni: Mbrojtësi Universal dysheme me dysheme Car

Materiali: TPR / XPE / Burr dhe Velcro Back

Nr. Mats: 4 copë

Madhësia e dyshekëve: Universal për në veturë

Paketimi Normal: 15 - 25 grupe Rrota / Kuti Universale për Makina

Mats Emri i Markës: Pranoni OEM 

Pesha: 2 - 2,5 kg

MOQ: 80 - 200 copë

Porti FOB: Ningbo

Koha e mostrës: 2 - 8 ditë

Shipmeng: Nga Shpreh / Deti

Aftësia e furnizimit: 100000 copë / në muaj

Vizatimi i detajit të produktit

双前脚 主图 米粒 垫
最最新 米粒纹 水平线 后位垫
hrt (3)
jty (6)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

tyj (1)
细节图 03

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Video e produktit

Profili i Kompanisë

Rrobat e ulëseve të makinave nën sediljet e makinave

Ne ishim një ndërmarrje e entitetit profesional të specializuar në bërjen, dizajnimin dhe zhvillimin e aksesorëve të makinave, TPE / TPR Material, rroba makinash dhe rrogoz të bagazhit.

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Tregjet kryesore të eksportit

Japonia

Amerika

Singapori

Franca

Koreja

Indonezia

Ukrainë

Rusia

Paketimi & Transporti

Secili grup vendoset në një poliks të papërshkueshëm nga uji. 15 - 25 komplete për kuti kartoni.

Dimensionet e Dizajnit, Logos, Printimit, Paketimit, Kuti Kartoni mund të plotësojnë nevojat tuaja.

Pagesa & Dorëzimi

Koha e udhëheqjes: Rreth 20 - 30 ditë. Pagesa: T / T 30% paraprakisht.

Përparësia Konkurruese Parësore

Bulk Nga myk alumini

Pranoni 80 - 200 grupe Rendit të Vogël

The Lnjë test Teknologjia Dhe EProdhimi i kuotave

Rezistencë ndaj super veshjes dhe e qëndrueshme

Cilësi e Lartë e Qëndrueshme dhe Çmim Konkurrues

Plotësoni Kërkesat Ndërkombëtare të Cilësisë së Çertifikimit


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni