Prodhues dhe furnitorë prodhues dhe furnitorë China Diamond Non Skid Custom Water TPR XPE Tesla Model 3 Trunk Mat Huawo

Diamond Non Skid Waterproof Custom TPR XPE Tesla Model 3 Mat Mat

Përshkrim i shkurtër:

Përparësia: Porositë e vogla pranojnë / shpërndarjet e ofruara / Forma A / B / pa erë / 100% produkt i riciklueshëm / tiparet e produktit / performanca e produktit / dorëzimi në kohë / miratimet e cilësisë


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Mat trungu TPR

Të gjithë Mbrojtjen e Motit

Mat Mat Trunk 3D

Mbrojtja kundër rrëshqitjes / e papërshkueshme nga uji / gjatë gjithë stinës

I qëndrueshëm ndaj veshit / i papastër / pa erë

Tekstura dhe modeli unik i veçantë / Praktikaliteti

detajet e produktit

Dizajni: Mat trungu kundër makinës

Materiali: Material pa erë TPE / TPR

Pozicioni: Mbrapa

Nr. Mats: 1 copë

Madhësia: Në Madhësinë e Makinës

Karakteristikë: Anti-shqip / I papërshkueshëm nga uji / Lehtë për t'u pastruar / Të gjitha motet, Jo deformuar në 130 ℃ / -40 ℃ / Praktikiteti

Pesha: 2-2,5 kg

Paketa individuale: 1 set për kuti kartoni

Paketimi normal: 10 - 15 copë / kuti kartoni

Porti FOB: Porti Ningbo

Koha e mostrës: 5 - 8 ditë

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Vizatimi i detajit të produktit

dfg (2)
dfg (3)
dfg (4)
dfg (7)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

rth (1)
rth (2)
Car Trunk Mat List

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Video

Profili i Kompanisë

Furnizues profesionalë për dyshekë automobilash dhe mbathje

Produktet kryesore: Matset e makinave TPR / Matset e makinave TPE / Mats lëkure të makinave / Mats të makinave të qilimave / Mat trungu TPR / Mat trungu TPE / Mat matës i tingullit të makinës

Numri i Punonjësve të Fabrikave: 128 Popuj

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Aplikimet

Për Mat Trunk, Mat Trunk Front, Mat Backhouse Storage Well

Hapat e përpunimit

Skanimi 3D për të marrë të dhëna origjinale ing Projektimi → Bëni formën Material Materiali TPR → Formimi i fletës nga materiali Press Shtypja e mykut → Prerja e skajit të produkteve → Paketimi individual → Në depo → Dorëzimi

Tregjet kryesore të eksportit

Azia

Australasia

Lindja e Mesme / Afrikë

Amerika e Veriut

Europa Perëndimore

Paketimi & Transporti

Shkumë dhe kuti kartoni, pako individuale, dizajn / printim / pako si kërkesa juaj

Mallrat individuale dhe paketimi i paketuar, Paketimi Neutral, në një kuti kartoni.

Pagesa & Dorëzimi

Pagesa: T / T 30% paraprakisht dhe pagesa e bilancit para dërgesës

Mënyra e pagesës: Advance TT, T / T , Western Union,

Përparësia Konkurruese Parësore

Porositë e Vogla Pranojnë

Shpërndarjet e ofruara

Formulari A / B

Produkt pa erë / 100% i riciklueshëm

Karakteristikat e produktit

Performanca e produktit

Dorëzimi në kohë

Miratimet e Cilësisë


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni