Rrobat e Kinës Veshje 5D 7D për Makina Rroba dyshemeje për vetura PVC prodhuesit dhe furnizuesit | Huawo

Rroba 5D 7D të veshura për makina Rroba dyshemeje makinash PVC

Përshkrim i shkurtër:

Përparësia: Porositë e Vogla të Pranuara / Shpërndarjet e Ofruara / Formulari A / Garancia / Garancia / Paketimet / Paketimet Individuale / Paketimet Normale / Karakteristikat e Produkteve / Miratimet e Cilësisë / Reputacioni


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Rroba lëkure për vetura

Mbrojtja gjatë gjithë sezonit

Rroba dyshemeje për vetura prej lëkure 5D 7D

Mbrojtja kundër rrëshqitjes / veshin / papërshkueshëm nga pluhuri / i plotë

Rroba automobilash me porosi

detajet e produktit

Materiali: Materiali TPE / TPR / Material ekologjik

Pozicioni: Seti i plotë

Lloji: Rrota dyshemeje për vetura në set të plotë

Nr. Mats: 3 copë

Madhësia: Përshtatje e përsosur me madhësinë e makinës

Emri i markës: Huawo dhe OEM

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë

Karakteristikë: Kundër rrëshqitjes / i papërshkueshëm nga uji / i veshur / i lehtë për t'u pastruar / i gjithë mbrojtja e motit

Pesha: 3-3,5 kg

Pagesa: T / T 30% paraprakisht dhe pagesa e bilancit para anijes

Paketa individuale: 3 copë / set / 1 set për kuti kartoni

Paketimi normal: 10 grupe / kuti kartoni

Porti: Porti i Shangait / Ningbo

Koha e mostrës: 7 ditë

Madhësia e kartonit individual: 82 * 57 * 15 cm / kuti kartoni

Vizatimi i detajit të produktit

rth (1)
rth (3)
rth (4)
rth (5)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

rth (2)
rth (1)
微信图片_20201026093350

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Video

Profili i Kompanisë

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Aplikimet

Për dyshekë për vetura me makinë, Rrogozë për vetura pasagjerësh, Rrogozë për vetura të pasme, Mat i bagazhit, Mat i bagazhit të përparmë, Mat i magazinimit të bagazhit të pasmë, Mat i bagazhit të pasmë, Mat i butë anësor i bagazhit

Tregjet kryesore të eksportit

Azia

Europa Lindore

Amerika e Veriut

Australasia

Lindja e Mesme / Afrikë

Europa Perëndimore

Paketimi & Transporti

Mallrat individuale dhe paketimi i paketuar, Paketimi Neutral, në një kuti kartoni.

Detaje të paketës me shumicë: 1 grupe në një kuti kartoni.

Koha e plumbit: 20 - 30 ditë

Përparësia Konkurruese Parësore

Porositë e Vogla të Pranuara

Shpërndarjet e ofruara

Forma A

Garancia / Garancia

Paketimi / Paketimi individual / Paketimi normal

Karakteristikat e produktit

Miratimet e Cilësisë

Reputacioni


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni