Kinë TPO TPE Mat 3D Trung prej gome Jastëk anti-shqip i papërshkueshëm nga uji prodhues dhe furnizues | Huawo

Mat jastëk i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji TPO TPE 3D gome trungu

Përshkrim i shkurtër:

TPO TPE Tesla Model 3 Mat Bateria e Automjetit Të gjitha Mat Çizme Moti
Mat Tunk Trunk mund ta palosë atë në gjysmë dhe dele Tt në gjysmë përsëri pa ndonjë dëmtim dhe rrudha
Aftësia për të rregulluar fortësinë dhe trashësinë sipas nevojës së klientit
Vite Përvojë në Menaxhim dhe Prodhim


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Mat Matja e Trungut

Të gjitha mbrojtjet e motit për Tesla Model 3 TPE TPO 3D Trunk Mat

Rezistent ndaj ujit / I papërshkueshëm nga pluhuri / Eko-miqësor / I qëndrueshëm ndaj veshit / Jo toksik / I lehtë për t’u pastruar dhe I lehtë për t’u tharë

detajet e produktit

Projektimi: Mbrojtja e dyshemesë së dyshemesë së dyshemesë së makinës

Materiali: Material pa erë TPE

Pozicioni: Mbrapa

Lloji: Mbulesa çizme 3D e pasme e makinës

Nr. Mats: 1 copë

Madhësia: Përshtatje e përsosur me madhësinë e makinës

Emri i markës: Pranoni OEM

Pesha: 1,8 - 2,5 kg

Pagesa: T / T 30% paraprakisht

Paketimi normal: 10 - 15 komplete / kuti kartoni

Madhësia e kartonit individual: 68 * 68 * 16 cm / kuti kartoni

Porti FOB: Shanghai / Ningbo

Shipmeng: Me Express / Boat / Air

Koha e mostrës: 3 - 10 ditë

Vizatimi i detajit të produktit

hfg (1)
hfg (3)
hfg (5)
hfg (6)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

hy (1)
hy (2)
Car Trunk Mat List

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Video

Profili i Kompanisë

Furnizues profesionalë për dyshekë automobilash dhe mbathje

Certifikimi i sistemit të menaxhimit: Testi ISO 9000 / BCTC

Vendndodhja: Zhejiang, Kinë

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Aplikimet

Për Mat Trunk, Mats Car, Mat Çizme Car.

Hapat e përpunimit

Skanimi 3D për të marrë të dhëna origjinale ing Projektimi → Bëni myk Material Material TPO / TPE Form Formimi i fletës nga materiali Form Formimi i vakumit → Prerja e skajit të produkteve → Paketimi → Në Magazinë ipment Dërgesa e dorëzimit

Tregjet kryesore të eksportit

Koreja

Japonia

India

Vietnami

Rusia

Amerika

Kanada

Australi

Paketimi & Transporti

Detaje të paketës me shumicë: Çdo mat 1 bagazhi PC Vendos një qese PP, 15 - 20 copë vendos në një kuti kartoni.

Pagesa & Dorëzimi

Mënyra e pagesës: Advance TT, T / T , L / C ..

Përparësia Konkurruese Parësore

Rregulloni cilësinë dhe çmimet konkurruese për zona të ndryshme të shitjeve

Rregulloni modelin e gërryesve dhe modeleve në përputhje me kërkesat e tregut të klientit

Kapaciteti i furnizimit dhe prodhimit i qëndrueshëm për të siguruar kërkesën e konsumatorit në treg

Teknologjia dhe procesi më i fundit i materialit TPE


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni