Mat i papërshkueshëm nga uji për këmbët e makinave Tesla Model 3 Tesla Universale të Makinave për Gratë prodhuesit dhe furnizuesit | Huawo

Mbulesa e papërshkueshme nga uji Mat për këmbë për vetura Tesla Model 3 Rroba universale për vetura për gra

Përshkrim i shkurtër:

Lloji i biznesit: Prodhuesi Kinë
Certifikimi i Sistemit të Menaxhimit: SGS / IATF16949 / CNAS
Skanimi 3d 100% Përshtateni me Makinën
Pajisje të Automatizimit të Avancuar dhe Teknologji të shkëlqyeshme
Rrota dyshemeje makine Tesla Model i papërshkueshëm nga uji material TPR


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Rrobat e makinave TPR

Rrota dyshemeje me porosi diamanti 3D për burra dhe gra

Mbrojtja gjatë gjithë sezonit / Rezistenca gërryese / Rezistent ndaj ujit / Flakës / Pa aromë / Instalim i lehtë

detajet e produktit

Projektimi: Mbrojtësi Mat i Praktikitetit për Makinën

Materiali: Materiali TPE / TPR

Lloji: Mat i Rrëshqitshëm i Makinës 3D i Plotë

Nr. Mats: 3 copë

Madhësia: Madhësia e Përshtatur

Lloji i paketimit: Qese PP dhe kuti kartoni

Emri i markës: OEM / ODM

Cilësia: e besueshme

Pesha: 3.5 kg

Paketa Individuale: 1 Kuti Paketimi Mats Car Set

Paketimi Normal: 10 - 15 Sets Mats / Kartoni

Porti: Porti i Shangait / Ningbo

Dorëzimi i mostrës: 5 - 7 ditë

Vendi i origjinës: Kinë

Vizatimi i detajit të produktit

jty (1)
jty (3)
jty (4)
jty (5)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

tesla model y
tyj (2)
微信图片_20201026093350

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Video e produktit

Profili i Kompanisë

Sistemi dhe skuadra e avancuar e menaxhimit shkencor

Aftësi e shkëlqyeshme për hulumtim dhe zhvillim

Performanca Profesionale Mats e Automjeteve dhe Fabrika e Mat

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Aplikimet

Rrobat e ngarkesave për makinat për dyshemetë e makinave me makinë, rrogozët e veturave të pasagjerëve, rripat e makinave të pasme, rrogozin e bagazhit

Hapat e përpunimit

Skanimi për të marrë të dhëna origjinale → Bëni modelim → Bëni formën Material Materiali TPR → Formimi i fletës nga materiali Press Shtypja e mykut → Shkurtimi i skajit të produkteve → Paketimi individual → Në depo Shi Transporti i dorëzimit

Tregjet kryesore të eksportit

Kina

India

Japonia

Amerika

Rusia

Australi

Indonezia

Franca

Paketimi & Transporti

Detaje të Paketimit me Shumicë: Çantë PP dhe 1 Komplete në Një Kuti Kartoni. Dorëzimi në kohë.

Pagesa & Dorëzimi

Mënyra e pagesës: Advance TT, PayPal, L / C

Koha e dorëzimit: Rreth 13 - 25 ditë pas miratimit të porosisë

Përparësia Konkurruese Parësore

Shërbimi Profesional dhe Çmimi Konkurrues

Forma më e fundit për strukturën, modelin

Laboratori i Materialeve të Avancuara dhe Ekipi i Kërkimit të Materialeve

Cilësia e njohur nga klientët vendas dhe të huaj

Frymë e Vështirë Punuese dhe Ndërmarrëse


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni