Mbulesa dyshemeje automobilash luksoze me porosi të papërshkueshme nga uji 3D toksike me shumicë prodhuesit dhe furnizuesit | Huawo

Mbulesa dyshemeje me vetura luksoze të personalizuara jotoksike 3D me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

Mat materiale dyshemeje luksoze 3D Toksike Materiale Toksike me shumicë
Vendi i origjinës, shpërndarjet e ofruara, miratimet ndërkombëtare
Çmimi më i mirë, Performanca e produktit, Dorëzimi i shpejtë, Reputacioni, i personalizuar


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Rrobat e makinave TPR

Të gjitha Mbrojtjet e Motit Rrobat e dyshemesë së automjeteve luksoze me porosi 3D jo toksike me shumicë

Mbrojtje kundër rrëshqitjes / e papërshkueshme nga uji / lehtë për t'u pastruar / gjatë gjithë sezonit

Material i qëndrueshëm ndaj konsumit / i papastër / pa erë / eko

detajet e produktit

Dizajni: Rrobat e dyshemesë së veturave në të gjithë motin

Materiali: Materiali TPR

Lloji: Rrota dyshemeje për vetura në set të plotë

Nr. Mats: Gjithsej 3 copë

Madhësia e dyshekëve: 100% Përshtatni makinën

Tipar: Jo i rrëshqitshëm / i papërshkueshëm nga uji / pa erë / praktike

Pesha: 3-3,5 kg

Paketimi individual: 1 set për kuti kartoni

Madhësia e kartonit individual: 82 * 57 * 15 cm / kuti kartoni

Paketimi normal: 10 grupe / kuti kartoni

Porti FOB: Porti Shangai / Ningbo

Vendi i origjinës: Kinë

Vizatimi i detajit të produktit

jty (1)
2
4
jty (6)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

T Y
hrt (2)
微信图片_20201026093350

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Video e produktit

Profili i Kompanisë

Lloji i biznesit: Prodhuesi

Furnizues profesional të dyshekut të automjeteve

Produktet kryesore: TPR / TPE / Lëkurë / Mats Car Carpet, TPR / TPE Trunk Mat, Mat Sound Dead Car

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Aplikimet

Për Mats dyshemenë e makinave, Mats dyshemenë e veturave të pasagjerëve, Mats dyshemenë e makinave të pasme

Hapat e përpunimit

Skanimi 3D për të marrë të dhëna origjinale ing Projektimi → Bëni formën Material Materiali TPR → Formimi i fletës nga materiali Press Shtypja e mykut → Prerja e skajit të produkteve → Paketimi individual → Në depo → Dorëzimi

Tregjet kryesore të eksportit

Europa Lindore

Europa Lindore

Amerika Qendrore / Jugore

Në të gjithë botën

Lindja e Mesme / Afrikë

Europa Perëndimore

Paketimi & Transporti

Mallrat individuale dhe paketimi i paketuar, Paketimi Neutral, në një kuti kartoni.

Detajet e Dorëzimit: 20 ditë pasi të keni marrë depozitën

Pagesa & Dorëzimi

Mënyra e pagesës: Advance TT, T / T , Western Union, PayPal, L / C ..

Përparësia Konkurruese Parësore

Vendi i Origjines

Shpërndarjet e ofruara

Miratimet ndërkombëtare

Cmimi me i mire

Performanca e produktit

Dorëzimi i shpejtë

Reputacioni

Të personalizuara


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni