Rrobat gome të papërshkueshëm nga uji jo-trung Luksoze gome TAT dysheme makine Honda Crider prodhuesit dhe furnizuesit | Huawo

Veshje gome të papërshkueshme nga uji jo-trung Luksoze TPE dysheme makine Honda Crider

Përshkrim i shkurtër:

Mbulesë mbrojtëse për dyshemenë e makinës për Honda Crider
Sipas Nevojave të Konsumatorëve Aftësia për të Rregulluar Fortësinë dhe Trashësinë
Rend i ri për krijimin e mykut të ri të aluminit nga skedari STL
Pranoni kërkesat e klientit për logon, markën, dimensionet e kutive të kartonit dhe MOQ


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Rrobat e makinave TPE

Praktikiteti TPO TPE Mbrojtja e plotë Sedilja e makinës nën mat

Mbulesa specifike 3D për dysheme për makina Mbrojtës për makina specifike

Rezistencë jo e rrëshqitshme / e qëndrueshme ndaj ujit / e papastër / gërryese / jo toksike

detajet e produktit

Dizajni: Makinë me dyshekë dyshemeje

Materiali: Materiali eko-miqësor TPE

Pozicioni: Mbulesa makine Mbrojtës i plotë

Nr. Mats: 3 copë / grupe

Vendi i origjinës: Kinë

Pesha: 3,5 kg

Pagesa: 30% T / T paraprakisht, bilanci para transportit

Paketa individuale: 1 set për kuti kartoni

Paketimi normal: 6 - 15 komplete / kuti

Madhësia e kartonit individual: 81 * 55 * 13 cm / kuti kartoni

Porti: Ningbo

Koha e mostrës: 6 - 8 ditë

Vizatimi i detajit të produktit

TPE car mats - 6
tpe car mats -18
tpe car mats - 12
hr (3)

Rastet e aplikimit të skenarëve të produkteve

rt (1)
tpe car mats - 17
微信图片_20201026093350

Certifikatë Nderi e Kualifikimit

trh (1)
trh (2)
trh (3)

FAQ

Cili është produkti juaj kryesor?

Kompania jonë është e specializuar në shtroja makinash dhe dyshekë për bagazh, duke përfshirë dyshemenë e dyshemesë tpo / tpe, tpo / mat të bagazhit tpe, material tpo / tpe, etj.

Çfarë është materiali TPO / TPE / TPR?

Materiali TPO / TPE / TPR është Material Ekologjik, 100% shëndetësor dhe mund 100% Rimëkëmbje dhe pa erë.

Po në lidhje me dyshekët e makinave TPO / TPE dhe dyshekët e bagazhit?

Rrogozi i makinës TPO / TPE mund të jetë i papërshkueshëm nga papastërtia, pa erë, pa gërvishtje, pa shkarje, pastrohet lehtë.

Po në lidhje me fabrikën tuaj?

Fabrika jonë prodhon materiale të papërpunuara TPO / TPE vetë dhe mund të kontrollojë cilësinë. Kështu që ne mund të bëjmë cilësinë më të lartë me çmim konkurrues.

Sa kanë modelin e shtresës së makinës dhe rrogozit të bagazhit?

Kemi Bmw, Toyata, Honda, Ford, Chevrolet, Nissan, Volkswagen, Hyundai, Kia, Buick, Audi, Benz, Tesla, Mazda, Skoda, Cadillca rreth 300 Modeli i stilit.

HuaWo Veshje për dyshemenë e të gjitha automjeteve të motit në mot

KONTAKTI: Joleen

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 13587358536

Email: joleen@tpecarmats.com

KONTAKTI: Welden

Telefoni / Facebook / Whatsapp: +86 18667506006

Email: bashkoj@tpecarmats.com

Profili i Kompanisë

Ne ishim një ndërmarrje e entitetit profesional të specializuar në bërjen, dizajnimin dhe zhvillimin e aksesorëve të makinave, të tilla si materiali TPO / TPE / TPR, dyshekët e makinave dhe rrogozi i bagazhit. Ne do të përpiqemi më të mirën tonë për të siguruar shërbim profesional dhe Superior për klientët tanë.

ty (5)
ty (2)
ty (3)
ty (4)

Hapat e përpunimit

Skanimi 3D për të marrë të dhëna origjinale ing Projektimi → Bëni formën The Material TPO / TPE / TPR T Formimi i fletës nga materiali Form Formimi i vakumit → Prerja e skajit të produkteve → Paketimi individual → Në depo → Dorëzimi

Pagesa & Dorëzimi

Detajet e Paketimit: Çdo Paketë e Rrafshët 3D e Makinave në Çantë Polifonike dhe Një Set Vendosni Një Kuti Kartoni.

Përparësia Konkurruese Parësore

Pajisje të klasit të parë dhe prodhim i hollë i teknologjisë Produkt me cilësi të qëndrueshme

Fryma ekipore që përpiqet, ndërmarrëse dhe inovative

Vitet e Grumbullimit të Përvojës së Prodhimit

Në Shtetet e Bashkuara, Kore, Australi, Indi, Gjermani dhe Japoni nga The User Trust


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni